Principy naší práce

Hlavním pilířem naší práce je financování bydlení, zajištění příjmů a investice. Správné nastavení osobních a rodinných financí znamená podívat se detailně na všechny oblasti života. Stanovit si cíle a priority a až poté se zabývat optimální kombinací zvolených řešení. Podobně jako ve sportu, kdy je důležité nejprve vybrat správnou taktiku a až následně se pustit do zápasu.

„Naší specializací jsou složitější hypotéky např. na výstavbu rodinných domů a investice. Motivujeme ke změně finančního myšlení. S každým klientem tvoříme finanční plán, který sestavujeme unikátně a na základě mezinárodních finančních standardů. Vždy seznamujeme se všemi výhodami, nevýhodami i možnými riziky jednotlivých variant a jak jim předcházet. Klientům tedy nenabízíme pouze produkty, ale vysvětlujeme jim všechny souvislosti a tím přispíváme k jejich finančnímu vzdělání. Zakládáme si na férovosti a otevřenosti a našim klientům jsme průvodcem celý život“ říká jednatel společnosti Martin Haloun, EFA.

Dobrá služba má přesah, proto umíme poradit i v právní a daňové problematice. Pracujeme týmově, navrhovaná řešení konzultujeme. Naší hlavní výhodou oproti bance či pojišťovně je možnost vyjednávat napříč všemi finančními institucemi a kombinovat různé produkty, což našim klientům přináší úsporu.

sdílet článek

Děkujeme za váš zájem

Stačí vyplnit vaše údaje a my se vám ozveme!

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů za účelem občasného zasílání obchodních sdělení. Data zpracovávám striktně dle normy GDPR – zákon č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje nebudeme nikdy poskytovat třetím stranám. V případě podezření o zneužití prosím kontaktujte správce osobních údajů Matina Halouna skrz e-mail info@finspiro.cz