Vzdělávací programy ve školách a firmách

Nabízíme vzdělávací programy pro vyšší ročníky středních škol a pro zaměstnance firem.

Jak se orientovat ve světě financí. Časová dotace 2×45 min PRO ŠKOLY I FIRMY

Interaktivní program, kde jsou účastníkům vysvětleny základní finanční pojmy napříč trhem a legislativou. Účastníci se dozvědí, co je u financí důležité, jak si vybrat správně banku, jaké jsou formy výdělku, jaké jsou špatné versus dobré dluhy, jak řídit svoje finance a udržet si je, jak své příjmy zajistit, rozdíly mezi nájmem a vlastním bydlením a jeho financováním, základy investování peněz atd. Program je svými příklady přizpůsobován účastníkům, pro studenty je zvolena jednodušší forma.

Jak a proč pořídit nemovitost. Časová dotace 2×45 min PRO FIRMY

Uvažujete o pořízení vlastní nemovitosti? Zvažujete výstavbu? Budete dědit nemovitost a zvažujete její pronájem? Praktická přednáška o současném nemovitostním trhu, o způsobech financování a jejich úskalích. Přednáší Martin Haloun, EFA, specialista na financování bydlení s více než 15 letou praxí v oboru.

Proč je dobré investovat. Časová dotace 2×45 min PRO FIRMY Je dobré nechávat peníze ležet v bance?

Praktická přednáška, která pomůže účastníkům se lépe orientovat v současném světě investic a rozhodnout se, jak efektivně zhodnocovat svoje úspory. Vyplatí se více investice do nemovitostí a jejich pronájmů nebo třeba do nemovitostních fondů? Opravdu akcie vydělají nejvíce? Je skutečně jistota investovat do zlata? A jak je to s dluhopisy, které slibují vysoký výnos? Zkušený poradce Martin Haloun, EFA provede přednášku z pohledu investičního trojúhelníku výnos/riziko/likvidita a podělí se o konkrétní příklady ze svojí praxe.

KONTAKTUJTE NÁS

Kancelář

Děkujeme za váš zájem

Stačí vyplnit vaše údaje a my se vám ozveme!

Kliknutím na tlačítko „ODESLAT“ souhlasíte se zpracováním vámi zadaných osobních údajů za účelem občasného zasílání obchodních sdělení. Data zpracovávám striktně dle normy GDPR – zákon č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje nebudeme nikdy poskytovat třetím stranám. V případě podezření o zneužití prosím kontaktujte správce osobních údajů Matina Halouna skrz e-mail info@finspiro.cz